Cuma, Kasım 04, 2011

aynı değiliz

olmayacak, çok açık.
bu şarkı aklımın aynı yerinde duracak. ve zaman geçecek, sen artık tamamen silindin sanacağım. sonra karşıma çıkacaksın. hem de gerçekten göz göze geleceğiz. ben acıdan kıvranacağım.
bunu, şimdi bunların oluyor oluşundan biliyorum. beş sene sonra sen belki ölmüşsündür diye sevinirken seni yeniden gördüğümde de aynı şeyleri hissedeceğim, bunu biliyorum.
peki, şimdi mutlu musun? 2002'de öldürdüğün beni şimdi neredeyse her gün yeniden öldürüyor olmaktan gurur duyuyor musun?
kimse farkında değil diyecektim ama sanırım öyle değil. çünkü seninle gözgöze geldiğim her anda donuyorum ve bunu bir tek sen biliyorsun. her defasında donarak, yanarak, parçalanarak  ölmekte olduğumu sadece sen görüyorsun.
ve çok acı ki duyduğum öfke içimdeki korkunun yanında küçücük kalıyor. küçücük bir öfke ve ucunu bucağını göremediğim kadar büyük bir korku. üçünüz birbirinize çok yakışıyorsunuz.
kafam o kadar karışık ki. öfke, korku ve sen biraradayken ne yapacağımı bilemiyorum...

zamanın eli değdi bize/çoktan değişti her şey/aynı değiliz ikimiz de/zaaflarına bir gece/hatalarına bir nilüfer/sevgisizliğine bir kalp verdim/artık geri ver/geri verilmez hiçbir yanılgı/yokluğuma emanet et sen de benden kalanları/her şeyi al, bana beni geri ver, bir şansım olsun/başka yer, başka zaman, sensiz ömrüm olsun


Hiç yorum yok: