Salı, Nisan 21, 2009

bağ

"o kadar çirkinsiniz ki hepinizi öldürmek istiyorum!"kime ve neden söylediğimden emin değilim. üstelik sadece uykuyla uyanıklık arası, göz kapakları hala yapışıkken ve gözlerden birinde hafif bir aralık varken söylediğimden, kendi sesimi bile tanıyamadım. huzursuz bir uykunun içindeyim mütemadiyen. sıkıntıya bağlılık mı bağımlılık mı nedir, bırakamıyorum da kendisini.

3 yorum:

Volkan Kemal dedi ki...

"allah" in isi gucu yokta senin gogus kafesine oturan SIKInti ikinti takinti ile hic ama hic alaksi yok.. cunku O yok...varligini isbat icin harcanan zaman ve dualarda bos..
Allah ufurukcu de degil.. sIkintilarini ufurup ucurtacak olan tek kisi sensin ...baska biryerde arama o gucu...
ayaga kalk ve yuru.. yavas yurumege calis, cevrene dikkatle bak.. yasam icin mucadele veren onca yaratilmisin gogsune oturan ne var..? Aclik disinda..
o nedenle ac karnina yuru.. boylu boyunca uzan cimenlere.. bahari cigerlerinde hisset..otlari incele... zamanin varsa, sana yabanci gelen herseye bak...orada bulacaksin seni vareden gucu...
ayakal.. yavasla ve yuru...geriye bakmadan..
sevgiye dogru yol aldikca senleseceksin.. kendini sev bre mubarek!
Vkemal

sherlotte holmes dedi ki...

kendimi zeviyorum da sevmeyi unuttuğum zamanları sevmiyorum. sonra onlar da geçiyor...

Volkan Kemal dedi ki...

dogru yazmissin.. kendini "zeviyorsun" ; sevmiyorsun...baskalari icin degilde, seni sen oldugun icin sevmege calis..sevgi yarina kalinca eksir...